Anunţ concurs profesional pentru studenţii din grupul ţintă al proiectului ”SPiC – Studenți în Practică pentru o viitoare Carieră”

Publicat in Anunțuri

Cine? Studenții care sunt parte din grupul țintă al proiectului SpiC de la FSAS
Prin sarcinile specifice fiecărei specializări (asistență socială, sociologie, resurse umane),  studenții practicanți care fie și-au finalizat stagiul de practică, fie tocmai au fost înscriși în grupul țintă vor avea prilejul de a se familiariza cu activitățile specifice domeniului lor profesional, aceștia având posibilitatea de a acționa întocmai ca un practician.
Premiile 40 de studenți FSAS vor fi premiați în urma acestui concurs:

Premiul cel mare: 4 echipe vor participa la Excursia de la Bruxelles și Luxemburg din iulie 2019

Premii de participare: următoarele 16 echipe vor primi premii de participare în valoare de 300 lei per student

Ce trebuie să faci?

Să formezi echipă cu un alt coleg/ă din grupul țintă SpiC și să vă înscrieți

Cum? Depui dosarul de înscriere complet

Dosarul de înscriere trebuie să conțină:

•    Cerere de înscriere concurs profesional

•    Rezolvare Cerință concurs profesional

Criterii de eligibilitate:

• Echipa să fie formată din 2 studenți din grupul țintă al proiectului SPiC

Criterii de selecție: