A kar

BBTE Mentor Klub tehetséggondozó program

A BabeșBolyai Tudományegyetem Magyar Tagozata idén is megszervezi a BBTE Mentor Klub tehetséggondozó programot. A programba várjuk mindazon alap- és mesterképzéses hallgatók jelentkezését, akik úgy érzik, hogy az egyetemen megszerzett tárgyi tudás és korszerű ismeretek mellett a személyes készségeik terén is fejlődni szeretnének.

Az előző évekhez hasonlóan, az idei program is olyan soft skillek fejlesztését teszi lehetővé, amelyek nem csak az egyetemen, hanem később, a munkaerőpiacon való elhelyezkedés során is hasznosak lehetnek. A diákok számára a Mentor Klub kéthetente kínál interaktív műhelymunkákat, ahol többek között olyan témák kerülnek terítékre, mint a hatékny időgazdálkodás és stresszkezelés, tárgyalástechnika, személyes márkázás vagy tanulástechnika.

Az idei Mentor Klubra október 5-ig lehet jelentkezni a bbtementorklub@gmail.com e-mail címre elküldött önéletrajz és motivációs levél segítségével. A program pedig hivatalosan csapatépítő hétvégével indul október 12–14. között Jósikafalván.

További részletek az alábbi weboldalon: http://bmk.granturi.ubbcluj.ro/bmk/