Hunyadi János részképzős ösztöndíj 2019/2020, tavaszi szemeszter – pályázati felhívás

Posted in Hírek

Az Innovációs és Technológiai Minisztérium az Eötvös Loránd Tudományegyetemmel közösen pályázatot hirdet Hunyadi János ösztöndíjas teljes szemeszteres részképzésre, valamint részképzős tanulmányútra a magyarországi felsőoktatási intézmények nappali munkarendű képzésén a 2019/2020-as tanév tavaszi szemeszterében.

Pályázati kategóriák, pályázható időtartamok:

1) Teljes szemeszteres részképzés – a nappali munkarendű szülőföldi felsőoktatási alapképzésben résztvevő hallgatók részére: 5 hónap, a fogadó intézmény tanév rendje szerinti kezdő és záró dátummal.

2) Teljes szemeszteres részképzés – a nappali munkarendű szülőföldi magiszteri (mester) képzésben résztvevő hallgatók részére: 5 hónap, a fogadó intézmény tanév rendje szerinti kezdő és záró dátummal.

3) Egyéni részképzős tanulmányút – a nappali munkarendű szülőföldi felsőoktatási alapképzésben résztvevő hallgatók részére: 2 hét – 3 hónap, 2020. február 10. és 2020. június 30. között.

4) Egyéni részképzős tanulmányút – a nappali munkarendű szülőföldi magiszteri (mester) képzésben résztvevő hallgatók részére: 2 hét – 3 hónap, 2020. február  10. és 2020. június 30. között.

5) Csoportos részképzős tanulmányút – a nappali munkarendű szülőföldi felsőoktatási alapképzésben résztvevő hallgatók részére: 5–15 fő, 2 hét – 3 hónap, 2020. február 10. és 2020. június 30. között.

Pályázni kizárólag elektronikus úton a martonaron.elte.hu oldalon lehet a pályázatnak és a kategóriának megfelelő pályázati adatlapon (Amennyiben valamely pályázó két pályázati kategóriában is benyújt pályázatot, ez esetben a pályázónak mindkét – az egyes pályázati kategóriákra vonatkozó – adatlapot be kell nyújtania!

A pályázati adatlap és a szükséges mellékletek elektronikus úton való beadásának határideje: 2019. november 28., 23.59 óra (közép-európai idő /CET/ szerint)

Telefonon (0753-094945) vagy e-mailben (office@kmei.ro) is lehet érdeklődni, egyeztetni pályázati ügyekben.

A teljes körű pályázati felhívás megtekinthető a www.kmei.ro honlapon.