A kar

Ki kicsoda ezen a képzésen?

A magyar nyelvű programok adminisztratív és tartalmi menedzsmentjéért az intézetigazgató felel, hozzá lehet igazolásokért, komolyabb problémákkal fordulni: .....

Dr. Veres Valér a BBTE Magyar Szociológia és Szociális Munka Intézetének igazgatója: veresv@socasis.ubbcluj.ro

Kisebb problémákkal (tanulmányi szerződés, jegyek, ösztöndíjak stb.) közvetlenül a titkársághoz kell fordulni. Az oktatással kapcsolatos tartalmi kérdésekben első körben az évfolyamvezetőhöz fordulunk, akit első évben, évnyitókor megismerhetnek a hallgatók.

A BBTE szociológia, antropológia, HR menedzsment és szociális munka szakon a főállású oktatótanárokról e honlap Rólunk menűpont IntézetekOktatók almenűjében olvashatnak.

Más karokról betanító oktatók:

Közgazdaságtudományi Kar oktatói:

dr. Kerekes Kinga egyetemi docens

dr. Györfy Lehel, egyetemi adjunktus

dr. Molnár Judit, egyetemi docens

Filozófia és Történelem kar:

dr. Ungvári Imre egyetemi docens

Közigazgatás- és Kommunikáció Kar:

dr. Cziprián Kovács Lóránd, egyetemi docens

A Pszichológia és Neveléstudományi Kar oktatói tartják a pszichológiai és pedagógiai jellegű tantárgyakat, az órarend szerint, évente változhat.

Társult oktatók, gyakorlatvezetők (akik más egyetemen,  intézetben vannak főállásban):

dr. Dániel Botond, kutató, egyetemi tanársegéd

dr. Letenyei László, egyetemi docens (BCE)

dr. Szántay Antal, egyetemi docens (BCE)

dr. Szász Antónia, docens, a MAKAT titkára

drd. Vita Emese, tanársegéd