Echipa A.S.A.S.

Publicat in ASAS, rest

Echipa de studenti grupaţi în cadrul “Asociaţiei Studenţilor de la Asistenţă Socială Cluj-Napoca”, denumită prescurtat A.S.A.S. Cluj-Napoca, asociaţie fără scop patrimonial, organizaţie neguvernamentală şi apolitică, constituită conform legii

 

Birou conducereMembri înregistraţiMembri neînregistraţi (voluntari)
Președinte: Roznicsuk Roxana Iuliana roxanaiulianaroznicsuk@gmail.com 0757568975
Vice-președinte: Vidrean Ana-Teodora vidrean_teodora@yahoo.com 0742859028
Director General: Cotruța Cezar cezar.busy@gmail.com 0726190245
Secretar General: Măriuță Mihai mihai.mariuta15@gmail.com 0743377600
Director Economic: Ioaniciu Florin Cătălin ioaniciucatalin@gmail.com 0754946596
Cenzor: Ierima Andrei popaierima@yahoo.com 0741561211
Nr. crt. Nume Prenume Nr. contact Adresă e-mail
1. Alexa Alexandru Ionuț 755037725 alexaionut3637@gmail.com
2. Angelescu Dalia-Carina 749914113 karina_dalia18@yahoo.com
3. Barbu Alexandra-Cristina 743213404 alexiacristina20041997@yahoo.com
4. Bolba Ioana Flavia 747832798 flavya_ioanna@yahoo.com
5. Bujoreanu Andreea Roxana 729354305 deea_221998@yahoo.com
6. Bidian Marina-Mirela 748402510 bidianmarina@yahoo.com
7. Bibire Laura-Mădălina 757657516 madalina.bibire@gmail.com
8. Butnaru Constantin Lucian 749883350 butnaru.l.c@gmail.com
9. Bucureșteanu Mădălina 740519704 madalinammb@yahoo.com
10. Chintovan Mircea
11. Cotruță Cezar 726190245 cezar.busy@yahoo.com
12. Daichendt Daniela 742144726 danieladaichendt@yahoo.com
13. Gligan Alina Irina 742167104 irina.gligan@yahoo.com
14. Gligan Cristina Maria 748821596 gligan_cristina952@yahoo.com
15. Huzum Teona Mălina 746248835 teonah15@yahoo.com
16. Ierima Andrei 741561211 popaierima@yahoo.com
17. Ilievici Andrei 755267532 andreibt18@yahoo.com 
18. Ioaniciu Florin Cătălin 754946596 ioaniciucatalin@gmail.com
19. Măriuță Mihai 743377600 mihai.mariuta15@gmail.com
20. Mazilu Alina-Alexandra 751861034 mazilualina.alexandra@yahoo.com
21. Menyhart Diana Alexandra 753700769 diana.menyhart@yahoo.com
22. Nemeș Izabela-Ionela 725194462 izzbellagg@gmail.com
23. Popa Andreea-Ana-Maria 748430958 popa.andreea1996@yahoo.com
24. Roznicsuk Roxana Iuliana 757568975 roxanaiulianaroznicsuk@gmail.com
25. Sava Crina Mihaela 758487756 crina.sava17@yahoo.com
26. Szalo Emeșe-Andreea 743561852 emese.szalo@yahoo.com
27. Stoian Elena 756250047 elena.stoian.x@gmail.com
28. Samoiloiu Sorina 748783986 sorina.samoiloiu@yahoo.com
29. Vidrean Ana-Teodora 742859028 vidrean_teodora@yahoo.com
30. Zaharia Ionuț Răzvan 742787931 zang_z@yahoo.com
Nr. crt. Nume Prenume Nr. contact Adresă e-mail
1. Bocsas Laurențiu
2. Chiraș Iuliana-Mihaela 754677647 iulianm.chiras@gmail.com
3. Codrea Carol 749625642 carolcodrea@yahoo.com
4. Hosu Ana Maria 756299926 h.ann_2011@yahoo.com
5. Kovacs Antonia Veronica
6. Maier Marilena Adnana 754908054 mari_maier_mereu@yahoo.com
7. Nemeș Cătălin 748562043 catalin_nemea@yahoo.com
8. Nistor Ana Maria 744694063 annanistor2@yahoo.com
9. Pojar Oana Bianca 728410348 pojar_bianca2008@yahoo.com
10. Robu Petronela 754767135 madalina.robu98@yahoo.com
11. Rus Andreea Petruța 773962058 andreea_petruta24@yahoo.com
12. Trăsnău Ana Maria 743872237 atrasnau@yahoo.com
13. Tomesc Bianca 721987216 bianca_ioana_tomesc@yahoo.com
14. Văleanu George Mihai 758501976 velunoofficial@gmail.com
15. David Mihaela 757637078 davidmariamihaela@yahoo.coom
16. Anton Andreea Diana 756524216 ada.diana98@yahoo.com
17. Pop Andreea Stefana 751021383 popandreeastefana@gmail.com