Zilele Clujene ale Economiei Sociale

mai 21, 2018 - mai 25, 2018

Facultatea de Sociologie şi Asistenţă Socială, în calitate de iniţiator, împreună cu partenerii săi: Direcţia de Asistenţa Socială şi Medicală, Consiliul Local Cluj-Napoca, Serviciul Public de Asistenţă Socială – Turda, Fundaţia Caritabilă “Sfântul Daniel”- Turda, Centrul de Iniţiative Sociale IMPROVE – Mediaş, Fundaţia Dezvoltarea Popoarelor – Cluj-Napoca, Fundaţia “Ajutaţi Copiii România”, Asociaţia Handicope – Cluj-Napoca, Agenţia Judeţeană pentru Ocuparea Forţei de Muncă – Cluj, Asociaţia pentru Ajutorarea şi Protejarea Handicapaţilor Neuropsihici  Cluj – Centrul de Zi “Sf. Maria” – Cluj-Napoca, Asociaţia Umanitară “Împreună pentru Ei” – Baia Mare, Asociaţia “Familia Regăsită” – Cluj-Napoca, Asociaţia “Pro Assisto” – Câmpia Turzii, Asociaţia Meşterilor Populari Clujeni şi Asociaţia Studenţilor de la Asistenţă Socială (A.S.A.S.) – Cluj-Napoca, organizează în perioada 21 – 25 mai 2018, în Cluj-Napoca, evenimentul “Zilele Clujene ale Economiei Sociale”, aflat la a V-a ediţie.

Începe:
mai 21, 2018