Anunţ întâlnire debut activităţi faţă-în-faţă pentru studenţii/masteranzii de la AS

Publicat în Anunțuri

În data de 01.04.2022, de la ora 14:00, în cadrul Facultății de Sociologie și Asistență Socială, va avea loc întâlnirea orientativă a studenților de la asistență socială. Această întâlnire are scopul de a vă ajuta să vă familiarizați cu facultatea pentru începerea activității față în față. Evenimentul se adresează în special studenților din anul 1 și 2 dar îi așteptăm și pe cei interesați din anul 3 cât și pe cei care urmează programele de masterat din cadrul departamentului de Asistență Socială.

Punctul de întâlnire: curtea sediului Facultății de Sociologie și Asistență Socială situat la adresa:  B-dul 21 Dec. 1989 Nr. 128, Cluj-Napoca; cadru didactic responsabil, drd. Cosmin Ghețău.