Loading Evenimente

« Toate Evenimente

• Acest eveniment a trecut.

Open day sală studenți

15/11/2022 | 2:00 pm - 4:00 pm

Salut,
Avem o veste bună pentru tine! Facultatea îți pune la dispoziție o nouă sală, dotată cu calculatoare, în care poți să studiezi singur sau împreună cu echipa de proiect, să te relaxezi, să faci o pauză între cursuri sau chiar să organizezi evenimente de interes pentru tine și colegii tăi.
Inaugurarea și prezentarea sălii va avea loc într-un eveniment informal, în cadrul căruia Dl. decan îți va prezenta sala și regulile de funcționare, iar pentru cei interesați să facă parte din organizațiile studențești, o parte dintre profesori îți vor povesti cum au pus bazele acestor organizații și ce experiențe au avut.
Te așteptăm cu drag la parter, în sala 7.
Dacă nu reușești să ajungi la deschidere, poți veni oricând săptămâna viitoare (între 9-16) să te familiarizezi cu noul tău spațiu de lucru.

Data:
15/11/2022
Timp:
2:00 pm - 4:00 pm
Eveniment Category:

Loc de întâlnire

Facultatea de Sociologie şi Asistenţă Socială
B-dul 21 Decembrie 1989, nr. 128 (intrarea de pe str. Anghel Saligny)
Cluj-Napoca, Romania
Sit web: