Studentologia

decembrie 6, 2019 - decembrie 7, 2019

Asociația Cluster revine cu nelipsitul eveniment – Zilele Studentului Sociolog, acum sub o denumire nouă, care sperăm să trezească în fiecare dintre voi interese nemărginite și care să vă facă să ne fiți alături.
Așadar, vă anunțăm că noua ediție va lua numele de „Zilele Solidarității Studențești – Studentologia”, și va avea loc în datele de 6-7 decembrie la sediul Facultății de Sociologie și Asistență Socială, UBB, de pe strada Dostoievski nr. 34.

Evenimentul își propune să creeze coeziune socială între studentele/studenții de la departamentele facultății noastre și nu numai; să împărtășească viziuni despre realitatea socială, să provoace la dezbatere și să creeze o unitate și integrare în comunitatea noastră, atât pentru oamenii de la facultate cât și altor interesați, prieteni, susținători care doresc să își petreacă timpul cu noi.

Vom reveni cu programul și atelierele de discuții pe care plănuim să le lansăm și la care vă așteptăm cu drag.

Începe:
decembrie 6, 2019