A kar

I. félévi ösztöndíjak, 2020–2021-es egyetemi tanév (a fellebbezések megoldása után)

Teljesítmény ösztöndíjak

Érdem ösztöndíjak

Szociális ösztöndíjak

Szociális ösztöndíjak, amelyeket a Rektori hivatal költségvetésen kívüli alapokból biztosít – tandíjmentes diákok (2020.11.05.)

Szociális ösztöndíjak, amelyeket a Rektori hivatal költségvetésen kívüli alapokból biztosít – tandíjas diákok (2020.11.05.)

Alkalmi ösztöndíj ruházatra, amit a Rektori hivatal biztosít – tandíjmentes diákok (2020.11.05.)

Alkalmi ösztöndíj ruházatra, amit a Rektori hivatal biztosít – tandíjas diákok (2020.11.05.)

Csak azok az ösztöndíjban részesülő hallgatók, akiknek a BBTE személyzeti ügyosztályán nem sikerült leadniuk az IBAN-számot, küldjék el a bank által kibocsátott számlaszámot a social@ubbcluj.ro e-mail címre.

Az emailben elküldött banki dokumentumon kötelező feltüntetni a következőket: a kar neve, személyi szám (CNP), az ösztöndíj típusa, évfolyam, leánykori név (amennyiben változott) és a kitöltés időpontja.

A bankszámla a következő bankoktól érvényes: BT, BRD, BCR, ING, Raiffeisen, CEC és OTP.