Programarea examenelor – sesiunea de iarnă 2021, domeniul sociologie, nivel licenţă

Publicat în Anunțuri
ANTROPOLOGIE-SOCIOLOGIE-RESURSE UMANE – nivel licenţă
18 ianuarie – 7 februarie 2021
Disciplina Data  Ora Locul/Codul Profesor
Anul I
 Metode şi tehnici de cercetare sociologică 19 ianuarie 11:00 Mircea Comşa
1 februarie 9:00
 Psihologie generală şi educaţională 22 ianuarie Viorel Mih
 Sociologie generală 25 ianuarie 11:00 Irina Culic
4 februarie 16:00
 Noţiuni de drept 28 ianuarie 10:00 Adina Rebeleanu
2 februarie 16:00
 Istoria ideilor filozofice 26 ianuarie proiect Dana Domsodi
 Comunicare în limba engleză 3 februarie Cristina Felea
 Introducere în antropologie 29 ianuarie 11:00 Gabriel Troc
5 februarie 15:00
 Limba engleză 20 ianuarie 9:00 -15:00 Cristina Felea
2 februarie 13:00 – 17:00
Anul II
 Psihologie socială 25 ianuarie 10:00 Cod MS Teams: qly9cs1 Veronica Mateescu
1 februarie 10:00
 Dezvoltare organizaţională şi managementul schimbării 25 ianuarie 14:00 Cod MS Teams: wz5fla9 Veronica Mateescu
28 ianuarie 10:00
 Managementul public 19 ianuarie 10:00, 10:30 platforma de moodle FSPAC
2 februarie 10:00, 10:30
 Managementul firmei 25 ianuarie 12:00 L. Ilies
28 ianuarie 12:00
 Modul pedagogic 18 ianuarie 11:00 Cod MS Teams: eb810my
29 ianuarie 18:00
 Teorii sociologice contemporane 22 ianuarie 14:00 Sorin Gog
5 februarie 14:00
 Metode cantitative avansate/Analiza cantitativă a datelor cu aplicaţii pe calculator 19 ianuarie 10:00 Cod MS Teams: mun4oi9 Cristi Pop
2 februarie 10:00
 Metode calitative de cercetare sociologică 21 ianuarie 12:00 Cod MS Teams: c0pr7lo Călin Goina
4 februarie 12:00
Anul III
 Stratificare şi mobilitate socială 1 februarie 16:00 Cristina Raţ
3 februarie 10:00
 Managementul resurselor umane 20 ianuarie 16:00 Ciprian Tripon
27 ianuarie 16:00
 Dreptul muncii 19 ianuarie 10:00
4 februarie 10:00
 Managementul muncii 22 ianuarie 12:00 Norbert Petrovici
29 ianuarie 12:00
 Dezvoltare organizaţională şi managementul schimbării 25 ianuarie 14:00 Cod MS Teams: wz5fla9 Veronica Mateescu
28 ianuarie 10:00
 Managementul firmei 25 ianuarie 12:00 L. Ilies
28 ianuarie 12:00
 Dezbateri actuale în teoria şi cercetarea sociologică 29 ianuarie 10:00 Irina Culic
5 februarie 16:00
 Sociologie rurală 21 ianuarie 10:00 Călin Goina
28 ianuarie 16:00
 Sociologie urbană 5 februarie până la 12:00 Rudolf Poledna
 Socioantropologia religiei 23 ianuarie până la 13:00 Sorin Gog
5 februarie până la 13:00