Rezultate admitere nivel licenţă după redistribuiri – iulie 2021

Antropologie

Resurse Umane

Sociologie

Confirmarea se face pe platforma Admitere2021.ubbcluj.ro în perioada 23 – 27.07.2021.

Candidaţii care au fost redistribuiţi de pe un loc cu taxă pe un loc bugetat pot solicita restituirea taxei de şcolarizare, achitată la confirmarea locului, prin completarea unei cereri de restituire, depusă până în data de 15 septembrie 2021, la adresa de e-mail: admitere.socasis@ubbcluj.ro.

Candidaţii care doresc să se retragă de la studii, vor depune o cerere de retragere, până în ziua precedentă începerii anului universitar, la adresa de e-mail: admitere.socasis@ubbcluj.ro.

Candidatii admişi pe loc bugetat trebuie să aducă următoarele acte până în 30.08.2021 la sediul Facultăţii de Sociologie şi Asistenţă Socială ( B-dul 21 Decembrie 1918, nr. 128, intrarea de pe str. Anghel Saligny)
  1. diploma de bacalaureat în original
  2. foaia matricolă în original
  3. adeverinţă medicală în original
  4. 2 poze 3/4 cm

Afişat 23.07.2021, ora 15:00.