Specializările de masterat scoase la concursul de admitere 2021

Publicat în Admitere, Masterat
Domeniul Specializarea Responsabil/e-mail
SOCIOLOGIE Cercetare sociologică avansată Conf. dr. Gabriel Troc
gabriel.troc@ubbcluj.ro
Comunicare, societate şi mass media Prof.dr. Dan Chiribucă
dan.chiribuca@ubbcluj.ro
Managementul strategic al resurselor umane Prof.dr. Mircea Comșa
mircea.comsa@ubbcluj.ro
Analiza datelor complexe Conf.dr. Norbert Petrovici
norbert.petrovici@ubbcluj.ro
Sociologie aplicată în dezvoltarea locală (în limba maghiară) Lect. dr. Kiss Denes
denes.kiss@ubbcluj.ro
Managementul resurselor umane și sociologia organizațiilor (în limba maghiară) Conf. dr. Veres Valer
veres.valer@ubbcluj.ro
ASISTENȚĂ SOCIALĂ Masterat european în drepturile copiilor Conf. dr. Mihai Iovu
mihai.iovu@ubbcluj.ro
Asistenţă socială şi economie socială Conf. dr. Adina Rebeleanu
adina.rebeleanu@ubbcluj.ro
Asistenţă socială şi economie socială – IFR (frecvență redusă) CU TAXĂ Conf. dr. Adina Rebeleanu
adina.rebeleanu@ubbcluj.ro
Asistenţa Socială în spaţiul justiţiei. Probaţiune şi mediere Conf. dr. Sorina Poledna
sorina.poledna@ubbcluj.ro
Managementul serviciilor sociale Conf. dr. Nicoleta Neamțu
nicoleta.neamtu@ubbcluj.ro
Managementul serviciilor de asistență socială – extensia REȘIȚA Prof. dr. Popp Lavinia Elisabeta
lavinia.popp@ubbcluj.ro
Asistenţa Socială pentru sănătate mentală (în limba maghiară) Conf. dr. Berszán Lídia
lidia.berszan@ubbcluj.ro
Consiliere şi asistenţă în serviciile sociale (în limba maghiară) Conf. dr. Fabian – Muller Andrea
andrea.muller@ubbcluj.ro