Susținerea lucrărilor de licență la Departamentul de Sociologie

Publicat in Anunțuri
În atenția absolvenților nivel licență la Departamentul de Sociologie:
Sociologie
Antropologie
Resurse Umane
Înscrierea on-line pentru examenul de licență s-a încheiat în data de 24.06.2020.
Examenul de licență va avea loc în perioada 30 iunie – 3 iulie, conform unei programări care se va afișa pe site-ul facultății cel târziu vineri, 26 iunie, ora 20. Pentru studenții care s-au înscris pentru ambele probe, acestea vor avea loc consecutiv, în cadrul aceleași sesiuni audio-video, conform programării.
Absolvenții care s-au înscris doar pentru proba 1 – evaluarea cunoștințelor fundamentale vor fi examinați oral audio-video în cursul zilelor de 29-30 iunie, conform unei programări afișate pe site-ul facultății cel târziu vineri, 26 iunie, ora 20.
Examenul de licență va avea loc pe platforma MS Teams. Absolvenții sunt rugați să acceseze conturile lor MS Teams și să urmeze indicațiile care vor fi precizate în timp util pe platformă.
Absolvenții care nu pot accesa contul lor MS Teams sunt rugați să contacteze cât mai repede: licenta.socasis[at]ubbcluj.ro.
Comisia își rezervă dreptul ca, în situația unor probleme tehnice cu funcționarea platformei MS Teams, să mute susținerea lucrărilor de licență pe platforma Zoom. Absolvenții vor fi anunțați în timp util prin e-mail.
Pentru buna desfășurare a examenului de licență absolvenții sunt rugați să consulte cu regularitate site-ul facultății și adresa e-mail comunicată cu ocazia înscrierii la licență!
Vă dorim mult succes!