A kar
Események betöltése

« Összes Események

• Ez az esemény elmúlt.

Tanácsadás a szociális munka területen

július 8, 2020 - július 14, 2020

Felvételi 2020 július 9 – 14

A képzés gyakorlati szükségszerűségből indul. Egyre nagyobb a társadalmi szükséglet és a munkaerő piaci érdeklődés a specifikus tanácsadói foglalkozások iránt.

A mesteri program típusa: interdiszciplináris, alkalmazott, szakmai jellegű, négy féléves képzés.

A hallgatók három tanulmányi modul közül választhatnak, amire szakosodhatnak:

• Addiktológia és kriminológia
  • Gerontológia
  • Krízisben lévő családokkal való munka

A képzés hármas irányultságú: elméleti, önismereti és készségfejlesztő, valamint kutatási.

• Az elméleti képzés célja a specifikus területeken alkalmazott ismeretek átadása.
  • Az önismeret és készségfejlesztés célja olyan komplex tanácsadói szemléletmód kialakítása, amely segít hatékonyabban tervezni és cselekedni az egyén, család, csoport vagy közösség mentális egészségének a védelme és megőrzése érdekében.
  • A kutatási módszertanra vonatkozó elméleti és gyakorlati oktatás célja felkészítés a szakosodásnak megfelelő szakszerű tanácsadói projekt-tervezésre, levezetésre és kiértékelésre.

További részletek itt.

Kezdés: