Recrutarea, selecția și brandul de angajator în viziunea Genpact

noiembrie 20, 2023 @ 2:00 pm - 3:30 pm

Cursul de Introducere în Managementul Resurselor Umane continuă seria prezentărilor oferite de profesioniștii din domeniu cu colaboratorii noștri de la Genpact. Sunt bineveniți toți studenții interesați, indiferent de an sau specializare!

Cu o experiență solidă și o deschidere remarcabilă,
Alina UngureanuDespina Lador și Cristina Ungurean de la Genpact EMEA vă vor ghida printr-o incursiune detaliată în lumea Recrutării, Selecției și Brandului de Angajator. Invitatele noastre vor împărtăși perspective valoroase rezultate din experiența și expertiza lor, toate acestea sustinute de exemple și situatii concrete din cadrul companiei, și vor deschide uși către înțelegerea profundă a activităților și rolurilor cheie care contribuie la atragerea de talente pentru toate pozitiile recrutate în cadrul organizației.

Data: luni, 20 noiembrie 14:00-15:30
Locația: sediu facultății, B-dul 21 Decembrie 1989, Nr. 128-130 (intrare de pe str. Anghel Saligny), Amfiteatru

noiembrie 20, 2023

Amfiteatrul “Kulcsár Tibor”