Programarea examenului de licență – sesiunea februarie 2024, departamentul de Asistență Socială

În atenția candidaților înscriși la susținerea examenului de licență în Asistență Socială – sesiunea februarie 2024

Proba 1 – evaluarea cunoștințelor fundamentale va avea loc în data de 19 fev. (luni), cu începere de la ora 10:00 în Amfiteatrul facultății, et. IV. Candidații sunt rugați să se prezinte la fața locului de preferat până la ora 9:45.

Proba 2 – prezentarea și susținerea lucrării de licență va avea loc în data de 21 fev. (miercuri), cu începere de la ora 10:00. Programarea detaliată poate fi consultată aici.

Atenție! Candidații se vor legitima la ambele probe prin intermediul actelor de identitate.

Mult succes tuturor!