A kar

2021-2022-es tanévkezdéssel kapcsolatos információk

Kedves Hallgatók,

Figyelembe véve az érvényben levő járványügyi szabályozásokat (az Oktatási és Egészségügyi Minisztérium,  a BBTE részéről), a diákok és tanárok véleményét, a 2021/2022-es tanévünk online oktatási rendszerben indul,  szeptember 27-én.
Mivel tudjuk mennyire fontosak a személyes találkozások, a félév során szervezünk olyan, tanórákon kívüli tevékenységeket amelyek személyes jelenléttel fognak zajlani. Ez irányú terveinket hamarosan megfogjuk osztani és szívesen várjuk a diákok ötleteit, javaslatait is.
A tanmeneti órákon kívüli foglalkozásokon (is) való részvételkor szigorúan be kell tartanunk az éppen érvényes járványügyi előírásokat.
További kérdéseikkel kérjük forduljanak bizalommal a diákképviselőhöz, az évfolyamvezető tanárokhoz vagy a vezetőséghez.
Várunk mindenkit szeretettel, kívánunk sok sikert és élményteli új tanévet mindenkinek!

dr. László Éva, intézetigazgató                                                                                   dr. Veres Valér, dékánhelyettes

szakvezető: szociális munka                                                                      szakvezető: szociológia-HR szakirány