A kar

Végzős diákok figyelmébe – Kiegészítő vizsgaidőszak

Figyelem! A vizsgadíjak befizetési határideje június 19-re hosszabbítodott.

2020-ban megszervezésre kerül a kiegészítő vizsgaidőszak a végzős hallgatók számára, figyelembe véve a “Babeş–Bolyai Tudományegyetem hallgatóinak (alapképzés és magiszteri képzés) szakmai tevékenységére vonatkozó SZABÁLYZATA az Európai Kreditátviteli Rendszer (ECTS) alapján”, 28. cikkelyét:
”Azok a végzős hallgatók számára, akiknek előző félévekből elmaradt vizsgái vannak, de a hozzájuk rendelt összkreditszám nem haladja meg a 20-at, a Kari Tanács elrendelheti egy kiegészítő vizsgaidőszak megszervezését, amelyre az első záróvizsgára való beiratkozást megelőzően kerül sor. Ezen vizsgákra való jelentkezés előfeltétele a vizsgadíj befizetése, amelynek értéke az illető vizsgához rendelt érték 50%-a, mivel csak egyszeri vizsgalehetőséget biztosít a hallgatónak.”

2020-ban a kiegészítő vizsgaidőszak június 15 – 21 között zajlik.

A kérvényeket június 14-ig lehet beküldeni a szaktitkárnőnek, nappali tagozatos diákok esetében az ilkamatei@yahoo.com, távoktatásos diákok esetében pedig a mihacristea@yahoo.com címre.

A vizsgadíjakat június 15 és 17 között lehet utalni az AcademicInfo felületen. Csak azok a hallgatók vehetnek részt a kiegészítő vizsgaszesszióban, akik a kérvényt iktattak és akik idejében befizették a vizsgadíjat.

Procedură examene restante în sesiunea de lichidare pentru absolvenţii 2020