Rezultat concurs pentru ocuparea postului de lector universitar, Departamentul Asistență Socială

ANUNȚ REZULTATE CONCURS LECTOR

Poziția 18, Lector, Departamentul de Asistență Socială

Concursul pentru ocuparea postului de lector universitar, poziția 18 din statul de funcții al Departamentului Asistență Socială a avut loc în data de 30.01.2024, începând cu ora 10:00, în sala 317 din sediul Facultății de Sociologie și Asistență Socială, Mărăști, B-dul 21 Dec. 1989 Nr. 128, Cluj-Napoca.

La concurs s-a înscris un singur candidat, cu numărul de dosar 17593/12.12.2023. Dosarul de concurs a fost evaluat de comisie anterior începerii concursului, rezultatele fiind consemnate în referatele de apreciere. În cadrul probei orale candidatul a susținut prelegerea ”Impactul tehnologiilor emergente asupra dezvoltării copiilor” cu o durată de aprox. 30 de minute, urmată de răspunsuri și discuții pe tema întrebărilor comisiei timp de aproximativ 25 de minute.

Nota finală obținută de candidat ca urmare a evaluării dosarului și a probei orale este 10(zece). Prin urmare, Comisia declară candidatul admis/reușit.